| Florinaa14 a întrebat:

Deci, un baiat mi-a cerut prietenia si eu l-am respins si in gandul meu ma gandeam ca e urat in fn asa cred ca e... dar cum sa fac ca sa aflu daca el inca ma mai place...(mie nu imi place de el dar totusi vreau sa aflu acest lucru) niste ideiii pls :X funda

7 răspunsuri:
| porto89 a răspuns:

Inca se mai cere prietenia?

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Dacă l-ai respins nu cred că nu te mai place chiar așa mult
daca vrei sa afli cel mai simplu e să-l întrebi

| AdY a răspuns:

Eu cred ca el e destul de destept si nu te mai place

| george89 a răspuns:

Daca nu-ti place de el, ce mai vrei de la el? vrei sa -ti bati joc de el, asa-i? panarama de copil ce esti

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Poate are si el o personalitate tongue

| maikkan_3534 a răspuns:

Si de ce pentru tine conteaza frumusetea exterioara?laughing

| Florinaa14 explică:

Nu prea are personalitati ca toti spun ca-i urat mai ales fetele...da si baietii ii mai spun urechila laughing