| MVB a întrebat:

Decii. Imi place de un baiat. iar eu nu stiu daca lui ii place de mine. Ce sa fac? straight face Pentru ca eu sunt timida si daca il intreb ma fac de **** straight face Ce sa fac? straight face crying

2 răspunsuri:
| klumea a răspuns:

Nu trebuie sa-l intrebi, trebuie sa-ti dai seama, vorbeste cu el, observa cum se comporta, apoi daca ti se pare ok, poti sa-l inviti sa va mai intalniti. Si nu trebuie sa faci un caz daca ti se pare ca e indiferent mai incerci sa stii ca incercarea moarte n-are, si daca il faci sa inteleaga ca ti la el, se poate sa inceapa sa tina si el la tine, depinde de cum actionezi.

| Pooc a răspuns:

Pai nu trebuie sa fi timida. daca n-ai curajul sa i-o spui in fata atunci scrie-i intr-un biletelwinking... il dai cuiva sa il de-a, iar a doua zi poate iti da raspunsul happy. asa fac eu pentru ca si eu sunt foarte timida :-s