| FataOreo a întrebat:

Deeci. Prietenei mele ii place de un tip de la alta scoala. Il stie de pe facebook si astazi eu am primit un mesaj de la un prieten de al lui sa ma invite undeva. In fine. Faza e ca tipu` asta avea numarul meu de la un alt baiat care e in clasa cu varul prietenei mele. Si i`a venit ideea sa ii ceara acestui baiat numarul tipului de care ii place. Ala i`a promis ca o sa i`l dea si acum incearca sa faca rost de numar. Dar are o singura problema: ce sa ii zica? laughing
Toata clasa varului lui ne stie pentru ca toata vara ieseam cu prietena mea, varul ei si prietenul de la care facem rost de numere de telefon whistling pentru ca tot tipu` asta ne facea reclama prin clasa lui ca suntem dragute etc. Iar baiatul de care ii place amicei mele o stie ca verisoara celuilalt, plus ca a vazut-o in autobuz si a recunoscut`o.
Stiu ca e poveste foarteeeeeee lunga, dar vreau sa imi dati un sfat foarte bun. laughing) Deci. Ce sa vorbeasca cu el la telefon? >: laughing
Dau funda.

Răspuns Câştigător
| AuA23 a răspuns:

Pai sa il intrebe ce face in primul rand. Si daca nu are destul curaj poate sa ii scrie un mesaj.Si, eventual, puteti iesii in 4 big grin
Funda?

| FataOreo explică (pentru AuA23):

Da chiaaaaaaar. Buna idee. Mersii :*

2 răspunsuri:
| UrsuletuChocolatiu a răspuns:

Aiurea! nu am inteles nimic.