| Ingeras1259 a întrebat:

Despre ce am puteam discuta la prima intalnire?

Răspuns Câştigător
| Ella138 a răspuns:

Discutati despre voi ( lucruri care va plac, dorinte de viitor etc.). Sinceritatea joaca un rol important, deci atentie sa nu zici ca iti place ceva ce urasti, doar pentru ca celuilat ii place, fiindca o sa iasa urat.

4 răspunsuri:
| bismark65 a răspuns:

Despre politica monetara a Romaniei

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Despre ce haine si pantofi i ti plac si ai vrea să i ti i ei, dar dacă el se prinde ti le face cadou.

| neutrino a răspuns:

Discutati despre cum este vremea in acea zi, la ce ora rasare si apune soarele si de se intampla toate acestea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teoria relativitatii.