| anonim_4396 a întrebat:

Dezvirginarea doare daca da de ce?

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Domnisoara e speroata si incodata si nu se excita--->>>> durere

| OnuOnulică a răspuns:

Poate pentru ca impactul e prea mare?
Normal ca doare... orice dezvirginare doare indiferent daca e facuta ca la "carte" sau normala.

| Emilian65 a răspuns:

Dezvirginarea doare, pentru ca se rupe ceva din tine(himenul).

| Felys a răspuns:

Cand cazi si te julesti te doare, ei bine la fel si cu dezvirginarea, se rupe o piele si aia doare, intensitatea este in functie de cat de groasa sau subtire este pielita respectiva

| Gogoasa24 a răspuns:

Si doare tare?

| StarKiss a răspuns:

Da, doare. La fete se rupe himenul și la băieți ața.