| George628zz a întrebat:

Dezvirginarea intre lesbiene si gay doare?

13 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Între lesbiene nu. Dar la gay cam da rolling on the floor ca întra tare în dos.

| LPCTSTR a răspuns:

Dezvirginarea este o chestie psihologica!
Dezvirginarea apare in urma contactului fizic dintre penis si vagin, nu deget si vagin, nu penis si anus, nu limba si vagin, nu limba si anus, etc.
Deci, cum raspunsul cautat este adecvat pentru o alta formulare a intrebarii [Exista durere in timpul sexului? ], durere exista la primele contacte, in spcial daca nu se foloseste lubrifiant si/sau prezervativ.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Actul sexual anal poate fi dureros tot timpul, daca nu este bine pregatit.
Mai depinde si de marimea instrumntului activului, mai ine-zis de grosime.
Depinde inclusiv daca esti atras de persoana respectiva sau nu.
Cine vrea sa stie cum se pregateste un act sexual anal sa ma intrebe.

| Bruno92 a răspuns:

La cum scrii cumetre se vede că ți-o lăbărțat curul

| AndreeaDeea221998 a răspuns:

La fete, dacă se face treptat și cu atenție nu mai este atât de dureros. Și băieții pot diminua durerea dacă poarta prezervativ. Despre durerea lor, nu știu sa detaliez.

| George628zz explică (pentru AndreeaDeea221998):

Păi fetele se pot dezvirgina si cu degetul? gen lesbi

| corbulalbrosu a răspuns (pentru George628zz):

Dezvirginarea unei femei se produce numai in momentul in care in vaginul ei un barbat isi introduce penisul sau (real/adevarat).

| AndreeaDeea221998 a răspuns (pentru George628zz):

Nu are rost sa dezbat aici fiindcă sunt persoane ce au alta gândire și nu stau sa ma contrazic.

| George628zz explică:

Am uitat sa rad happybai băiețel daca nu stii sau nu ai destul iq te rog sa nu răspunzi la această întrebare.

| Steve9999 a răspuns:

Lol

| Sarpelekingoo7 a răspuns:

Orice dezvirginnare la incdput doare apoi devine placere