| mee_3494 a întrebat:

La baieti doare dezvirginarea?

Răspuns Câştigător
| RyanGeorge a răspuns:

Nu e neaparat, doar sa se rupa ceva. La unii da, la unii nu. La mine cel putin nu s-a rupt nimic, cu toate ca nu am avut vreo problema "tehnica" legata de lucru asta, dar sunt si cazuri care o patesc din primul contact sexual, acum depinde.
Insa cred ca cuvantul virginitate nu inseamna neaparat schimbare din punct de vedere fizic ci una din punct de vedere psihic...si faptul ca la femeie se rupe himenul cand isi pierde virginitatea nu are legatura cu natura psihilogica a cuvantului "virgin" daca intelegi ce vrea sa spun happy

7 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Nu doare nimic, doare putin doar cand se rupe ata, poate sa se rupa oricand, nu neaparat la primul contact sexual

| noooname a răspuns:

Nu doare.

Depinde de fata.
Daca e virgina sau... avansata.winking

| aly_2338 a răspuns:

Fa fara grija pasul asta,winking

| jenny_6656 a răspuns:

Depinde

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de cat de stramta e fata... daca e si ea virgina te ustura ceva timp... da iti trece
mai e si faza cu ruperea frenului.
cauta si tu pe google si ai sa gasesti multe informatiiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte tare 2 saptamani te ustura cand urinezi

| Kevin21 a răspuns:

Deci. O sa te doara daca o sa ti se rupa ata, asta depinde de cat de strong esti in ata laughing daca nu e puternica nu o sa te doara asa tare, o sa te usture. De exemplu mie nu mi s-a rupt ata. Nu ma doare e foarte ok asa. Dezvirginarea la baieti nu consta in asta. Poti ramane cu ata intreaga toata viata. Nu iti fa griji. Numai te sfatuiesc sa nu incerci sa ti-o rupi singur daca nu ti se rupe de la sine. Am incercat eu si m-am urcat pe pereti de durere, si la un moment dat am lasat-o in durerea ei. Daca totusi esti sadomaso, si vrei sa tio rupi singur asigurate ca ai niste ingrijiri medicale aproape sau pune salvarea pe speed dial.winking bafta