| MaryaC a întrebat:

Dezvirginarea... vreau toate parerile si de la baieti si de la fete. cum e? doare ce pozitie ar fi buna?

Răspuns Câştigător
| DejaVu_6949 a răspuns:

Buna Marya. Ma numesc Daniel sunt nou pe'aici. hmm.dezvirginarea. frumos subiect. ce pot sa zic conteaza dupa parerea mea cel mai mult cum procedeaza baiatu. cat de multa afectiune ii daruieste fetei in actul sexual.conteaza in cepozitie o fac conteaza cat de mult e excitata conteaza multe lucuri pe o fata o doare intodeauna daca e la prima atingere. sad. eu nu am facut-o nici odata cu o fata virgina dar daca as face'o mas asigura ca ar fi prima si cea mai furmoasa noapte de dragoste din viata ei pentru ca, conteaza prima noapte cel mai mult pentru ca vorba aia " ii deschizi viitoru tongue " si nu in ultimu rand mi se daruieste mine trup si suflet.si asta e demn de respectat si de iubit!

5 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Buna! Depinde de la fata la fata. Pe unele le doara, pe altele nu. happy

| dianaaa3 a răspuns:

Inceraca si ai sa vezi...worried... mie mi`e frica s`o fac I don't want to see is prea mica (16 ani ) laughing

| kissanutza a răspuns:

Dar cati ani ai tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bay MaryaC hai sa iti spunc ceva. depinde cel mai mult de barbat daca o doare sau nu. pe fata ori cand o sa o doara. depinde cat de excitata e depinde cat de tandru e baiatu depinde in ce pozitie o fac depinde unde si cand o fac. multe conteaza cand o fata are primul contat sexual eu nu am facut'o nici odata cu o virgina. dar tare mult as vrea si crede'ma ca daca as avea ocazia as face' in asa fel sa fie cea mai perfecta noapte a ei!

| MaryaC explică:

Nu conteaza ai am pe toti n-am lipsit niciunul