| love secret:x:X:x a întrebat:

La cine doare dezvirginarea mai tare la fete sau baieti?

Răspuns Câştigător
| lovenotsex a răspuns:

La fete bineinteles.Asta trebuie sa recunoastem, ca fetele sunt de apreciat la faza aceasta, dar noi trebuie sa le facem, prin dragostea noastra, sa uite de acea durere. Mi-a placut raspunsul Rukhsandrei.

15 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Buna.In mod sigur la fete.

pa, pa.

| Rukhsandra a răspuns:

La fete laughing)
Baieti n-au niciun stres big grin... noi ne chinuim sigh

| Crisstina a răspuns:

La fete! binenteles!

Răspuns utilizator avertizat
| BoBoLiNo92 a răspuns:

rolling on the floor Waaaaa rolling on the floor "Baietilor" Voi ziceti ca nu mai sunteti virgini imediat cum ati bagat puta`n galeata? Va zic eu ca nu`i asa laughing Un baiat se dezvirgineaza ff greu. La baieti este ata de la preput cum este himenul de la fete. Un baiat este virgin pana i se rupe ata de la preput. Si durerea este mai mare decat la fete. Cand un baiat este lovit intre picioare i`l doare ff tare. Dar cand se rupe ata la fel de tare doare. Si la noi curge la fel sange ca la fete cand ni se rupe ata. Cand se rupe ata se rup toate legaturile din corp asa se zice straight face Ata ete. Asta stiu si eu de la medici.

| wannabe a răspuns:

La fete, ele sunt mai sensibile.

| source a răspuns:

Le fete happy

| Cristi_1137 a răspuns:

Doare le fete! deoarece baietii se experimenteaza si la fete iese si mult sange firar sa fie

| Anonim_5618 a răspuns:

Fete logic raised eyebrows

| ..:::Andrada:::.. a răspuns:

La fete :p

| vraiull a răspuns:

Doare doar la fete sincer din proprie experienta iti zic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La minelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt baiat si crede-ma ca placerea intrece durerea atunci cand o faci

| Anghelina a răspuns:

La fete