| anonim_4396 a întrebat:

Din cauza sexului, fetei i se maresc sanii?

Răspuns Câştigător
| Kynext a răspuns:

Dupa primul act sexual sanii se maresc.Cred ca la asta te refereaihappy
Dupa dezvirginare corpul femeii incepe sa se modifice pentru a putea sustine cu brio o sarcina.In consecinta, e posibil ca sanii sa se mareasca daca ei nu au atins limita impusa genetic.

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, marimea sanilor este stabilita genetic si nu este influentata de viata sexuala.

| VacutzaRoscata a răspuns:

Nu,ce prostie

| Sn1p3r a răspuns:

Ba da.Sexul ajuta la dezvoltarea corpului.Stiu mai multe cazuri!

| IMC90 a răspuns:

Nu, este o tampenie...

| kuviCk a răspuns:

NU i se maresc, poate doar se inmuaie. Sau se ingrasa fata, asa.ca o balena