| anonim_4396 a întrebat:

Din ce cauza in ziua de astazi totul se bazeaza numai daca ai bani,mai exact ma refer la unii baieti care se lauda cu masinile lor,ca sa impresioneze fetele,in loc sa se poarte altfel, mai normal sa zic asa.de exemplu la mine la facultate sunt destui de genul acesta. oare mai sunt baieti normali in ziua de azi? doresc mai multe raspunsuri daca se poate.va multumesc!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multi au impresia falsa, ca banii pot face orice si uita o vorba din popor, ca banul este ochiul diavolului.Cel mai grav este, ca desi nu putem trai fara bani, unii se lasa condusi de bani.Si da, mai sunt baieti normali, dar aceia au si bun simt, cred ca intelegi.Mult noroc.

| SageKid a răspuns:

Mai sunt si normali, te asigur.Azi se axeaza totul pe bani, pentru ca reprezinta puterea, si ei cred ca daca au bani obtin orcice.Si nu se lauda cu persoana lor, ci cu bunurile lor, de asta fac asa.De multe ori persoanele respective lasa de dorit din punct de vedere al caracterului