| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare care ma macina de ceva vreme.Am un coleg de facultate care in realitate cu fetele se comoporta destul de normal,adica vorbeste frumos etc.,iar pe facebook se da mare,se lauda ca merge la sala,ca are muschi plus ca am ramas masca atunci cand am vazut ca a scris intr-un comentariu"sunt al tuturor fetelor,imi place sa se bucure lumea de mine",acest baiat are un comportament ciudat,si nu e genul sa vorbeasca cu toate fetele isi are format un grupulet anume. ceea ce nu inteleg eu este de ce isi da atata importanta,voi ce credeti despre el? mai exact ca sa nu va induc in eroare, oare mai exista baieti serioi asa?

Răspuns Câştigător
| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Probabil ca vrea sa atraga atentia intr-un fel, plus ca asa considera el ca prin asta fetele il vor place mai mult.
Cel mai bine este sa-l ignori, abia atunci va intelege cat de nesuferit le este altora.

3 răspunsuri:
| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Ma bucur ca te-am ajutat!

| lulutza13 a răspuns:

In cazul in care nu ai inteles.una e realitatea si alta mediul online! In mediul online poti face lumea sa creada orice despre tine, orice ce tu nu esti in realitate dar ti-ar dori si nu potihappy.Cat despre seriosi.1 la 100 da...

| EaEmma a răspuns (pentru lulutza13):

Mai exact de atat nu se poate!