| Raluca011 a întrebat:

Din curiozitate mi-am introdus un deget in vagin. E posibil sa ma fi dezvirginat?

Răspuns Câştigător
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Nu,nu te-ai dezvirginat.
Acest lucru se va intampla doar dupa primul act sexual,doar atunci.
Trebuie sa fi penetrata,abia atunci poti spune ca te-ai dezvirginat.
E posibil sa-ti fi rupt himenul,dar doar atat. Fiind elastic se poate rupe oricand,chiar si in ora de sport.
Ai grija de tine!
Si incearca sa ai o igiena cat mai adecvata, exista riscu' de introducere a microbilor in vagin, introducand bacterii (spala-te bine inainte pe maini, cu apa si sapun), si sa te alegi cu vreo infectie.
Mare grija!

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Dezvirginarea se face numai in urma unui act sexual cu un baiat!

| h3r a răspuns:

Curiozitatea a omorât pisica!

| Alcyon a răspuns:

Nu, nu e posibil. Degetul n-are dimensiunea unui penis.

| SefaTa97 a răspuns:

Buna.
Esti virgina pana intretii relatii sexuale cu o persoana de sex opus.
Este posibil sa-ti fi rupt himenul, doar daca a curs sange!
O zi buna!

| Lovetolove a răspuns:

Da' esti curioasa tare tu asa.

| Raluca011 explică:

Mentionez ca nu am simtit nimic, si nici sange nu a curs...