| Alice3939 a întrebat:

Din viol brutal... poti ramane insarcinata?

Răspuns Câştigător
| EuCuTine a răspuns:

Poti sa ramai insarcinata si daca te violeaza nu trebuie sa fie viol brutal. Daca faci sex neprotezat exista riscul sa ramai insarcinata. Mai bine faci un test sa vezi daca ai ramas si daca nu sau daca da iti recomand sa mergi repede la doc sa iti faci un set de analize de la A la Z pentru ca ala putea sa aiba o boala nu vreau sa te speri dar este adevarat. Iar pentru Styx ba u esti chiar bou ce cauti ba pe saitul asta daca esti bou si nu sti nimica legat de nimica du-te si uitate pe Minimax copil ratat ce esti de cand sunt eu pe sait u doar raspunsuri de idiot dai. Sper sa vine un negru sa te violeze si pe tine Styx si sa posteze imagini pe net. Scuzati iesirea dar deja a inceput sa treaca limita legala a prostiei.

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Da da! Si inca cum! Foarte usor chiar!

| tyana a răspuns:

Din moment ce a existat act sexual cu penetrare si ejaculare e foarte mare posibilitatea sa existe o sarcina.Depinde insa de perioada in care se afla fata, daca era in perioada de ovulatie sau nu. Dar bolile cu transmitere sexuala? Trebuie mers urgent la medic!

| EuCuTine a răspuns:

Styx tu esti "cel mai prost din curtea scoli" mai bine te duci cumperi 1 kg de morcovi si pe rand ii bagi in cur. Copil redus mental.

| justmeesb a răspuns:

Din orice act sexual neprotejat poti ramane insarcinata, mai ales daca esti in perioada fertila.

| Ciprian a răspuns:

Da, exista posibilitatea de a ramane insarcinata!

Răspuns utilizator avertizat
| cartridge a răspuns:

Si din viol tandru poti ramane draga happy depinde pe care-l alegi. consider totusi ca nu-ti doresti. cel putin nu inca.

| DenizaVonDe a răspuns:

Sa stii ca poate fi o posibilitate, din motiv ce nu ai fost protejata!

| annna a răspuns:

Da poti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap

| AlyLoveYou a răspuns:

Creca u esti idiot...nu realitatea