| Maruskaaa a întrebat:

*Doar pentru fete : Ce preferati, un baiat de 1.65 sau unul de 1.90?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
23 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Ţinând cont de faptul că înălţimea mea este 1.75, aş prefera unul de 1.90.

| Heys a răspuns:

Leai pus la limita de obicei un baiat de 1-75-80 se potrivesste cam la orce fata.

| anaaa13 a răspuns:

Mama dar ai pus ca dimensiuni 2 extreme laughing).la 1.65 e prea mic si la 1.90 e prea inalt laughing.
eu prefer un 1.75 asa.deci niciuna dintre variantele tale:p

| MindExplode a răspuns:

1.90 in cel mai rau caz.

| SiMpLa a răspuns:

Depinde si de fata

| AmoreSpeciale a răspuns:

Eu zic ca nu conteaza inaltimea...sufletul si caracterul lui sunt mai importante, dar daca asta e intrebarea tathinking eu as prefera cel de 1.65 ca e cat mine de inalt.thinking

| Mihaela111 a răspuns:

Sincer eu prefer un baiat de 1.65 pentru ca sunt mica de statura si cred ca ne-am potrivi mai bine

| WayToManySuckers a răspuns:

Mai bine scund sa te duca mintea decat inalt si prost ( stii vorba aia rolling on the floor )

| WayToManySuckers a răspuns:

@ChioruL, de unde ai constat tu ca el se referea la lungimea penisului? rolling on the floor

| looolliika a răspuns:

1.70-1.80 cam asa laughing) as prefera eu happy

| MBAAA a răspuns:

Pai deoarece eu am 1.77, as prefera un baiat de 1.85-.1.90big grin

| Claw a răspuns:

Unul intrehee heeeu am 1, 75 deci e o diferenta de 10 respectiv 15 cm.

| mamasita00 a răspuns:

Depinde de intaltimea fetei logic.

| lavi_3436 a răspuns:

1.90 da nici sa fie difernta ca de la furnica la aviator

| Dya_2147 a răspuns:

Haha laughing undeva la mijloc laughing

| dadaloveu a răspuns:

Depinde si de inaltimea fetei.si de ceea ce ii place fetei daca ala inalt e urat si ala mic e frumos, in cazul ala crezi ca se mai uita prea tare o fata la inaltime? plus ca 1, 65 nu e chiar asa mic.so.depinde de preferintehappy

| ChAnGe32 a răspuns:

1,65
cum draq sa iesi cu o girafa laughing

| Maruskaaa explică:

Pentru cea care a zis ca prefera pe cel de 1.65 ca ala de 1.90 e girafa. In momentul in care tu esti langa cel de 1.65 si se ia vreunu de tine sunt tare curios sa vad cum procedeaza ala micu. Ca ii da un sut ala de sa luat de tine si il trimite acasa la masa, sau cel mai sigur fuge el de buna voie ca sa nu si-o ia.

| ๓itนpitน a răspuns:

Un baiat de 1.80 ca doar eu am 1.74

| ScOrpi a răspuns:

Pai depinde de inaltimea fetei, eu as prefera un baiat de 1.90 deoarece am 1.65 inaltime si cred eu ca mi-ar sta mai bine cu un baiat mai inalt decat cu unul de inaltimea mea big grin

| lalala_6426 a răspuns:

Unu de 1.80 big grin ca altfel eu cum sa mai port si tocuri? laughing

| BrangaRaluca a răspuns:

1.90

| diana_4555 a răspuns:

1,65:-d