| szergiu a întrebat:

Pentru fete. Ce preferati la un baiat? Cu ce va cucereste un baiat?

15 răspunsuri:
| lostcontrol12 a răspuns:

Eu am de 3 ani o relatie foarte frumoasa.cu ce m-a cucerit? pai. mi-a plaqt aspectul fizic, personalitatea lui.si mainile(catifelate, ingrijite). Si bineinteles prin cum vorbea si cum se purta cu mine. E foarte important pentru o fata asta.:*

| arysa a răspuns:

Pai in primul rand sa am ce vorbi cu el; sa nu aiba vicii(fumat, bautura) un tip cu tigara in gura n-o sa ma atraga niciodata; sa aiba un limbaj cat de cat acceptabil, adica sa nu injure, detest baietii care injura, sa fie sincer cu mine, sa fie hotarat adica cand vrea sa ma invite undeva sa o faca nu sa stau eu de capul lui sa-i scot cuvintele cu clestele din gura, sa stie si cand sa fie romantic si cand sa fie dur, sa nu-mi prmoita lucruri pe care apoi sa le uite, nu-mi plac vorbele aruncate in vant.Conteaza si aspectul fizic vreo 40%.

| Te besk a răspuns:

Comportamentul, maturitatea, seriozitatea, respectul, frumuseteablushing, dragostea, trebuie sa ina mult la mine ca sa il iubesc, sa fie glumet dar sa stie gand sa se opreasca, sa imi respecte dorintele, poftele, sa demonstreze ca ma iubeste, sa imi ia apararea mereu, sa ii placa ce imi place si mie, sa se compoarte civilizat, sa fie langa mine si la bine si la rau...

Sper ca te-am ajutat big grin.Bafta

| TheToxicNightmare a răspuns:

Im primul rand, pentru mine, eu urasc baieti dar ca sa vorbim asa imi place la el...nimic.

| raisssa a răspuns:

Sa fie enigmatic, ca sa am cu ce imi bate capullaughing)))))daca are si ochii verzi e perfectwinking

| Ella123 a răspuns:

Pesronalitatea, sa fie atent cu mine...si aspectul fizic

| alexaalexandra a răspuns:

Aspectul fizic
cu pirivrea
cu vestimentatia

Răspuns utilizator avertizat
| bombo9 a răspuns:

Ca personalitateahappy
vestimentatzia
sa fie ingrijit etc etc laughingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu umorul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Seriozitate si respect, in rest, sanatate.

| nothingelsematters a răspuns:

Cu umorul

| nothingelsematters a răspuns:

Cu umorul

| ALina_1717 a răspuns:

In primul rind sa fie ingrijit si aranjat, iar dupa cu sinceritate

| MissQuestionAndAnswer a răspuns:

Apai, cred ca stii raspunsul meu draga szergiuhappy