| 7Robert7 a întrebat:

Doare cand te dezvirginezi?big grin

Răspuns Câştigător
| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Doare,normal,dar depinde si de pers,de ex,exista fete care simt o durere mai accentuata,altele care,deopotriva,nu simt foarte puternica.
Idee e ca,de durut doare,dar acum depinde si de mai multi factori si partenerul influienteaza poate cel mai mult lucrul asta,daca stie cum sa se comporte,daca ti cunoaste de ex,punctele erogene si te face sa te simti in al noualea cer, cu siguranta, durere va scadea in intensitate.
Succes pe mai departe!

3 răspunsuri:
| deeadragutza2 a răspuns:

Depinde daca stie cum sa te dezvirgineze nu

| bogdy_7709 a răspuns:

Doare la fel ca prostia

| mayalove a răspuns:

Putin in rest ai mula placere de experimentat