| DelphhiN a întrebat:

Doare cand te dezvirginezi?

9 răspunsuri:
| gabriella85 a răspuns:

Depinde de fiecare...

| StillMissYou a răspuns:

Cum toti alti au spus ca doare dar sa tii minte un lucru sa te relaxezi :-) Si atunci durerile nu va fi asa puternice;-)

| Negative a răspuns:

Daca te gandesti oare o sa doara nu stiu ce, o sa te doara 100%,daca stai relaxat n-ai nicio problema,adica, te bucuri de compania celuilalt, etc...tongue

| Aasdfghj a răspuns:

Depinde...pe unele fete da, pe altele nuhappy

| deeeeea1 a răspuns:

Depinde de fiecare nu e o regula.

| hummer24 a răspuns:

No sa te doara daca ala stie ce trebuie sa facawinking

| Catalin_1945 a răspuns:

Doare si curge sange

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da doare doar se rupe himenul.pe mine m-a durut

| TraXe a răspuns:

E o durere pentru amandoi daca si parteneru e virgin...Dar in momentul cand te dezvirginezi o sa doara putin.Depinde de felul cum esti unele sunt mai puternice si nu prea simt nimic.
Si ai grija.