| uunknowerror a întrebat:

Doare cand te dezvirginezi? (ca fata)

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

în 17 Noiembrie | uunknowerror a întrebat:
,, Riscurile unui avort? Sunt in a 2 luna si as vrea sa avortez, dar nu cunosc riscurile si peste tot imi zice sa vin cu parintii, iar eu am 16 ani, iar ei nu pot afla. Va rog am nevoie de detalii.''
https://www.tpu.ro/......sa-vin-cu/
Apare/se naste intrebarea, daca este posibil sa nu-ti fi dat chiar tu insati seama in momentul dezvirginarii tale : daca si cat de dureros este sexul de dezvirginare, bineinteles daca s-a si intamplat in realitate respectivul proces. Oare chiar a si avut loc sexul de dezvirginare? :-? Sanatate!

Răspuns utilizator avertizat
| anonima182000 a răspuns:

In cele mai multe cazuri da, dar sunt si cazuri ce-i drept foarte putine cand nu simti nimic. Mai depinde si de baiat cum se comporta, daca e vreunul care "te ia repede" normal ca o sa doara trebuie sa iti vorbeasca si tandru in tot acest timp, sa te mangaie cu mainile usor, sa te sarute incet... Sa nu fie vreun salbatic mai pe scurt. O fata e o fiinta...are nevoie si de afectiune nu numai de sex. Cel mai bine e ca fata sa vorbeasca dinainte cu baiatul sa ii zica cum vrea sa se intample prima noapte de dragoste.