| nadiasalsa a întrebat:

Doresc sa cunosc fete les sau bi din toata tara pentru socializare si eventual pentru o relatie. Exista fete in situatia mea?

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Posibil sa existe,dar TPU nu e cel mai potrivit loc sa cauti,intra pe un site specializat,aici poti fi interpretata gresit si persiflata, ironizata, avertizata...
Bine?

| andreiemil a răspuns:

Buna
eu sunt bisexuala
id-ul meu de mess este danielapop11@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, nu aici trebuie sa cauti bre, la ora 8 incepe o misiune pe antena 1, dimineata cu razvan si dani, acolo trebuie sa intrebi