| marapara a întrebat:

Sunt foarte curioasa daca exista o comunitate de socializare lgbt in Romania. Eu sunt bisexuala si e dificil pentru mine sa gasesc fete de care sa fiu atrasa; bisexuale si ele, sau lesbience. Nu caut o relatie prin internet, doresc doar sa. gasesc persoane ca mine. Un sfat?

4 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Câţi ani ai? Adică, doar ca idee, că mă gândesc că e la mişto.

Oricum, ştiu câteva site-uri de lesbiene şi un matrimonial şi pentru bisexual/lesbian.

| Drolja a răspuns:

în fine, lesbianclub.ro, ladiesc.com, lesbiene.la-start.ro, şi am întâlnit câţiva bisexuali simpatici şi pe sentimente.ro

| prietenultau1998 a răspuns:

Ai Facebook?

| marapara explică: