| 크리스티나kristinikaaクリスティーナ a întrebat:

Draga TPU am o intrebare foarte simpla pentru toti.
Baieti cum cuceriti fata de care va place, ce faceti voi ca sa ii atrageti atentia si poate chiar sa fiti impreuna cu ea?
Aceeasi intrebare si pentru fete: voi cum cuceriti baiatul de care sunteti indragostite?
P.S. [Dau FUNDA celui mai bun si romantic raspuns tonguetonguetonguetonguetonguetongue]

3 răspunsuri:
| MasterOfTheDarkArts a răspuns:

Eu, sincer, incerc sa ma imprietenesc cu el dar prin intermediul altor prieteni, vad cum reactioneaza atunci cand vorbesc cu el si imi dau seama daca se merita sa incerc mai mult sau nu... daca se merita vorbesc cu el ca simpli amici, astfel incat sa faca el primul pas spre o posibila relatie, sa nu par eu cea interesata de el "si-o ia in cap"winking

| Andreeaalinaa a răspuns:

Sa aiba rabdare, sa aprecieze ceea ce fac pentru el, sa fie romantic dar cu masura ca sa nu devina plictisitor, sa ma pot baza pe el, sa stie sa asculte cand vorbesc, sa fie haios, sa fie deschis…sa fie in stare sa experimenteze orice

| 크리스티나kristinikaaクリスティーナ explică (pentru Andreeaalinaa):

Eu m-am referit la cum il cuceresti tu pe el nu cum iti place tie baiatul sa fie tonguetongue