| anonim_4396 a întrebat:

Dragi Prieteni! Vreau sa trec un control medical la penis, insa nu stiu la ce medic sa ma adresez, Va rog sa ma ajutati, ca nu am chef sa intreb de cineva in fata care medic poate sa ma ajute. Va rog sa mi spuneti functia medicului la care trebuie sa ma adresez pentru a trece o diagnostica la penis

7 răspunsuri:
| Bogdan1o a răspuns:

Mergi mai intai la medicul de familie si ii ceri o trimitere la urolog
apoi mergi la un spital unde este un urolog, te programezi pentru un control si gata...dar cati ani ai si dc vrei un control, daca nu te superi?

| Nl2500 a răspuns (pentru Bogdan1o):

Am 19 ani, vreau sa trec control deoarece am calatorit 1 saptamana pe la mai multe domnisoare, si nu prea vreau sa o am ceva de la careva din ele happy Asa ca mai bine sa fac un control decit sa patesc ceva.

P.S Mersi de ajutor la toti

| Nuvăsufăr a răspuns:

Urolog.

| Nl2500 a răspuns (pentru Nuvăsufăr):

Prietene esti sigur? ca sa nu dau cu nasul acolo?

| Nuvăsufăr a răspuns (pentru Nl2500):

La femei se cheamă doctor ginecolog.
La bărbaţi doctor urolog.

http://bit.ly/wgBHlb

| ConnstanntiN a răspuns:

Eventual o asistenta whistling

| Lore2good a răspuns:

Mergi la un urologhappy