| micuta_6925 a întrebat:

Dragii mei BAIETI e normal sa le cereti prietenelor voastre sa va trimita prin MMS poze cu,, parti intime,,(partea de sus)daca va vedeti rar si sinteti departe? fetelor voi ce parere aveti...banal sau normal? am nevoie de raspunsuri

4 răspunsuri:
| CevaNormal a răspuns:

Ok daca sa luam 2 persoane destul de mature si normale, si sint intr=o relatie serioasa, atunci e mult mai mult decat normal, de ce nu? sau preferi sa faca action in alta parte decat sa se uite la mms-ul tau?

| pau2009 a răspuns:

Depinde cat de avansata este relatia, desi mie mi se pare o prostie, nuüi vad rostul, poate doar ca sa le arate prietenilor, nu stiu, depinde de caracterul fiecaruia. bafta!

| yoyodedeea a răspuns:

Ce varsta ai?
depinde si cata incredere ai in el...sa nu te trezestimai tarziu ca ti-au vazut toti, cum spui u, ",, parti intime,,(partea de sus)"

nu tot ce zboara se manancahappy
ai grija ce faciwinking
:*

| iulyxa a răspuns:

E banala o astfel de cerere...nu mi-se pare normal sa ii ceri prietenei tale acest lucru. x-(