| sorina18 a întrebat:

Dupa 7 luni de relatie am aflat ca fostul meu prieten numai simtea nimic pentru mine in ultimele luni din relatiesad,practic nu am mai stiut ce sa spun cand mi-a zis,m-am blocat,m-au durut cuvintele astea mult, mi-au ramas in sufletsad.Mai bine imi dadea o palma si parca nu durea atat de mult precum cuvintele astea.Il vad zilnic,sta langa blocul meu,orice loc imi aminteste de el,blocul meu unde stateam mereu noi,parculetu de langa bloc, totulsad.A fost primul meu prietensad
Ce sa mai fac?sad
Cum sa uit cand el este prezent in inima mea? si mai ales cum sa uit cuvintele care mi le-a spuscrying

1 răspuns:
| Ina93 a răspuns:

Off..sicer imi pare rau ..ai sa vezi ca cu timpul ai sa il uiti ..si ai sa gasesti persoane mai bune ca el ..find primul tau prieten e mai greu acum ia dupa ce sa iti gasesti pe altul nu o sa iti mai fie asa
P.s : daca ai vrea sa sufere si el ar trebui sa iti faci pe alt cineva si sa il faci gelos cu accea persoana ..stiu ca e greu acum.dar mai bine sa suferi mai bine treci mai repede sa iti gasesti pe alt cineva.
treci printr-o perioada grea dar ai sa vezi cu timpul ca nu o sa iti mai fie greu