| pogacel a întrebat:

Dupa baie cand ma sterg pe capul penisului cu un prosop, uneori se mai lipeste de prosop si ma doare, e normal sa se lipleasca asa de prosop?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Dupa baie, in timpul caruia presupun ca cel mai probabil iti speli cu apa si sapun penisul si glandul penian dupa decalotarea sa, este cu totul anormal ca prosopul sa se mai poata lipi de gland. In cazul in care totusi se mai intampla si intr-o astfel de situatie, este indicat sa te prezinti la Urologie pentru o simpla consultatie Multa sanatate!

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu este normal ce se intampla cu tine.

| Sonia822 a răspuns:

Dupa laba e lipicios, da

| pogacel explică (pentru Sonia822):

Fix dupa asta se intampla =)