| Sfinnx a întrebat:

Dupa cat timp credeti ca este normal sa apara sexul intr-o relatie? Ati avut cazuri in care a aparut mai devreme de 5 luni? Cum s-a intamplat? Ati regretat?

5 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa nu apara deloc, si sa fiti/fim cuminti. Nu mai exista si alte distractii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sexul meu apare mult mai repede intr-o relatie. Despre sexele celorlati nu ma prea intereseaza.

| Xpressurself a răspuns:

Dupa o perioada suficienta de timp in care sa-ti dai seama daca este persoana potrivita, daca te iubeste sau vrea numai sa o faca cu tine. daca e nevoie de cinci luni ca sa te convingi ca poti avea incredere in el atunci asa sa faci. daca e nevoie de mai putin atunci asa e cum hotarasti tu. unele fete se culca cu un baiat si dupa cateva ore dupa ce il cunosc pentru ca vreau ele doar sex si nu le intereseaza mai mult. altele merg la un chef si o fac cu trei in aceeasi seara. e decizia lor. asta vreau ele.
tu te decizi ce vrei, nu are cum sa-ti para rau daca vrei tu sa faci cu un baiat sex de placere si nu te intereseaza ce se intampla maine. dar sigur ca nu-ti va pica bine daca tu vrei o relatie stabila cu un baiat serios asa ca va trebui sa astepti pana te convingi ca el este cel pe care-l vrei.

| Andreea_Laura_1995_ZEqj a răspuns:

La mine a apărut dupa 2 luni de zile și nu am regretat, acum depinde mai mult daca e primul... daca e iubire si ai incredere in el nu ai sa regreti nici macar daca o sa va despartiti

| Anonim033999 a răspuns:

2 sapt, acum avem 10 luni si ne iubim neconditionat)