| Hazard_7428 a întrebat:

Dupa cat timp se considera o ejaculare naturala? Dar una precoce?
Cum poti controla ejacularea? ( sa o faci sa intarzie )

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...stai mai relaxat si nu lua fiecare moment din actul sexual cu foarte mare pasiune =). iti faci treaba dar incerci sa nu'ti incarci creierul cu imagini placute. creierul controleaza totul. daca creierul tau considera ca ai ajuns la un nivel de placere la care trebuie sa ejaculezi o va face ^^. dar daca u iti controlezi emotiile poti sa o tii asa si cu orele XD fara pastile sau prostii (propria experientza ) ^^ totul este legat de emotii si sentimente

3 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Consulta un specialist, si te va lamuri el. Bafta!

| JoRjEEEEE a răspuns:

TheaSearcher spune adevarul, subscriu cea ce a scris el, in mare parte tine de creier, am testat asta si va spun ca poti controla durata actului sexual, eu m-am concentrat atat de bine in cat n-am vrut sa mi se scoale pentru ca mai voiam inca un sex oral inainte big grin

| XyZloVeYou a răspuns:

Ia`te de pla si vopseste peretirolling on the floor