| nooolimits a întrebat:

Dupa ce baieti umbla fetele in ziua de astazi?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Majoritatea fetelor umbla dupa baieti smecherasi si cu bani

12 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Sunt fete care inca mai asteapta iubitul calm, sensibil, iubitor, intelegator; si mai sunt fete care vor doar distractie.

| onasis1961 a răspuns:

Depinde de caracterul fiecareia. Unele doresc iubire sincera si adevarata, altele o iubire din interes si de fatada.

| RAY a răspuns:

1 fizic
2 banii
3 comportament
suntem rodul evolutiei noastre, o femeie aprecieaza un barbat care sa poate sa i asigure un viitor ei si copilului lor, barbatul cauta o fata tanara care sa fie frumoasa =sanatoasa genetic

| neutrino a răspuns:

Aa au auzit ei ca e bine, si in plus, asa este cool.

| h3r a răspuns:

După ăia întregi.

| gingergirl1 a răspuns:

După baieţii care ştiu să se poarte!winking

| kbxftw a răspuns:

După ăia care au vrăjeala mai bună în ei.

| Twixi a răspuns:

Cu **** mare!

| AlexandraIleana a răspuns:

Fetele chiar daca vor baieti de treaba, care sa le asculte tot timpul ele umbla dupa aia mai rai, mai smecheri si asa mai departe

| xDirectioner5 a răspuns:

Fetele din ziua de azi umbla dupa niste baieti nu neaparat cu bani cum zice mona... Eu zic ca fiecare dintre noi are un baiat pe care-l indragesc care ar fi un bun ex. pentru situatia asta.

| iulianIulianus a răspuns:

Umbla dupa pl

| Drpepper a răspuns:

Toate fetele frumoase si destepte stau cu tarani. FACT!