| ariana_7755 a întrebat:

Dupa ce criterii va alege-ti prietenii?

6 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Prietenii? [inainte de toate, iti dau un sfat, prieteneste, atunci cand te referi la plural, nu mai pune aceea cratima, la fel si pentru "haideti" nu "haide-ti" straight face.happy ]

1. Suflet.

| Pho3nix a răspuns:

Aleg doar prietenii ADEVARATI

| Encore a răspuns:

Sa fie sinceri, cel mai mult urasc minciuna, daca un prieten minte nu mai il consider prieten, ci doar o cunostinta...

| DMV a răspuns:

1 Caracter
2 IQ
3 Putere

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Cei care nu te mint niciodata si sunt acolo pentru tine, te suna mergi in oras cu ei iti inteleg toate necazurile, aceea ii poti numi prieteni adevarati!happy

| Official a răspuns:

Felul lor de a fii cu toata lumea... distractivi si sinceri!