| silvia_6803 a întrebat:

Dupa ce fac dragoste imi vine sa ma duc la toaleta sa urinez? este normal?

Răspuns Câştigător
| lOllipOp a răspuns:

Este foarte normalwinking!
este absolut obligatoriu ca femeia sa mearga sa urineze dupa contactul sexual.
Raportul sexual antreneaza intotdeauna o mica crestere a cantitatii de microbi in uretra.

deci urinarea in sine are un efect de curatare si de eliminare a microbilor.
Acest gest este asadar extrem de important.

papawave

2 răspunsuri:
| mario a răspuns:

Da este normal!

| deutza a răspuns:

Pai nu stiu daca e normal dar si mie asa mi se intamplarolling on the floor dar nu de fiecare data