| DanyXhell a întrebat:

De ce am senzatia ca imi vine sa urinez, ma pisca putin penisul, iar cand ma duc la toaleta sa urinez, imi vin doar 2 3 picuri, apoi iarasi senzatia aia si usturimea!
Funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| tyana a răspuns:

Infectie urinara sau o boala cu transmitere sexuala (daca ti-ai inceput viata sexuala).La doctor cat mai repede!

| PinkPanther a răspuns:

Ai o infectie urinara sau un BTS figi la doctor

| CeQe a răspuns:

Cel mai probabil ai o infectie la rinichi, o raceala.Du-te la doctor! numai sta ca s-ar putea sa se agraveze.

| vεηiη a răspuns:

Ai facut o infectie presupun, sfatul meu e sa iti faci o programare in viitorul apropiat, la ginecolog. Succes!

| Micuţa a răspuns:

Pentru ca esti racit. Nu iti curge nasul si tusesti, dar esti racit. Du-te la farmacie si cumparati medicamente! :-)

| norbee1994 a răspuns:

Ia-ti crema biazol

| Gandhi a răspuns:

Ai pietre la rinichi.mergi la farmacie.Yo am luat antibiotic si ceai de cirese

| xPiinkiix a răspuns:

Probabil te-ai dezvirginat de curand sau ai fost de curand foarte excitat happy! Du-te la doctor pentru un control sa vezi ce ai happy

| Vuducel a răspuns:

1)Ai racit la burta.
2)Ai facut sex pentru prima oara.
3)Ai facut prea multa.
Oricum in 2-3 zile iti trece.

Sper ca ti-am fost de folos.

| Crifeli a răspuns:

Cel mai bine mergi la medic
aici parerile sant impartite si pot fi gresit
deci: la doctor fuguta...