| Bombsite a întrebat:

In timp ce ma masturbez,imi vine sa urinez, e normal?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, asa patesc copii mici cand incep sa se masturbeze.

| Andrei258 a răspuns:

Da pentru ca spermatozoizii au cale de eliminare comuna cu urina

| TimSem a răspuns:

Trebuie să descrii mai exact senzația, că altfel nu se înțelege. Adică, a ieșit urină? Simți că iese ceva care crezi că e urină? Sau?
Nu e normal să urinezi și nici nu se poate să urinezi, pentru că atunci când penisul tău este erect, erecția închide canalul de la vezică, așa că nu poți urina. Dimineața, când te trezești cu o erecție puternică și mergi la baie, poți să urinezi imediat? Eu nu. Trebuie să aștept până se mai reduce erecția ca să pot să urinez.
Poate îți vine să urinezi că e vezica plină, dar atât.

| PistiCuceritoru a răspuns:

Mie personal imi place sa simt urina calda si zemoasa frecandu-mi fata in timp ce orgasmez profund de la midget porn-ul meu preferat... ah ce senzatii