| anonim_4396 a întrebat:

Dupa ce prietena mea mi-a facut sex oral am ejaculat pe pieptul ei. Dupa asta si-a facut dus. Exista posibilitatea sa fi intrat spermatozoizii in vagin alaturi de sapun? Si daca da, e posibil sa ramana insarcinata? Precizez ca s-a sters pe piept inainte. Fara raspunsuri aiurea

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Fara raspunsuri aiurea. Bun. Bine ca ai precizat laughing

Atunci, nu. Nu este posibilwinking

Zi faina!

| alexandrualex145 a răspuns (pentru DoarBogdan):

În sfârșit cineva care citește toată întrebarea

18 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daaaa, exista autostrada de la piept la vagin, cu cap de linie, ovul.
Te auzi ce spui? Mai bine fa-ti labă decat sa mai pui intrebari tampite. Cati ani ai?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Amice esti vorba lui caragiale idiot?

| nebunu_5532 a răspuns:

Nu este posibil sa între in vagin odată cu săpunul, dar pielea absoarbe sperma și o conduce in vagin. Deci mare grija unde îți dai drumul pentru ca s-ar putea sa rămână gravida și dacă nu îți dai drumul. Daca stați lipiți unul de celalalt îți poate fura cu pielea sperma din testicule!?

| corbulalbrosu a răspuns:

Este ABSOLUT/100% IMPOSIBIL ca un astfel de scenariu sa poata sa se si produca in realitate.
Formarea sarcinii devine posibila NUMAI/DOAR in cazul in care SPERMA autentica ajunge in interiorul vaginului si acest lucru are loc/se intampla in mod cert si sigur intr-o zi care apartine PERIOADEI FERTILE a ciclului menstrual. In celelalte zile ale ciclului menstrual este cu totul IMPOSIBIL sa ia nastere sarcina.
Deci, este necesar sa stii si sa cunosti faptul ca sarcina se poate forma/lua nastere numai daca sunt intrunite : OBLIGATORIU cele 2 conditii strict necesare, cu precizarea expresa ca cele 2 conditii trebuie sa aiba loc/sa se produca in acelasi timp :
1-) In primul rand, femeia poate sa ramana insarcinata numai in situatia/cazul in care sexul este intretinut intr-o zi a PERIOADEI FERTILE a ciclului menstrual, adica sexul are loc in 1-a sau in toate cele 4-5 zile situate inaintea zilei de ovulatie, sau exact in ziua ovulatiei cand apare OVULUL VIABIL in uter. Doar in acel caz si in acel moment se poate produce fecundarea ovulului de catre un spermatozoid care poate sa provina NUMAI din sperma, deci NU din lichidul preejeculator.
2-) Sarcina se poate forma/sa ia nastere NUMAI daca sperma autentica ajunge in mod cert si sigur IN VAGIN (indiferent de cantitate) in una dintre cele 4-5 zile considerate a fi in perioada fertila. Multa sanatate!

| Sofer a răspuns:

Nicio posibilitate de a rămâne gravidă.

| cristimihailov a răspuns:

Stai linistit, nu veti fi trei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se pare ca pe aici circula prostia!

| andiceasu95 a răspuns:

Ma doare capul deja...

| Stegman a răspuns:

Daca ar durea prostia ar fi Jale laughing

| anonim_4396 explică (pentru Stegman):

Corect!big grin

| alexandrualex145 a răspuns (pentru Stegman):

Eu zic sa te gândești mai bine cine e mai prost dintre mine care vreau sa ma asigur și am și scris ca să nu scrii dacă ai răspunsuri pe lângă și tine care ai făcut o

| darrio2007 a răspuns (pentru Stegman):

E si clonțos la raspuns.

| alexandrualex145 a răspuns (pentru darrio2007):

Am și precizat ca nu vreau răspunsuri pe lângă și ca vreau doar sa fiu sigur, nu cred ca am spus lucruri deplasate. Și am 19 ani și mi se pare aiurea ca cineva de 13 ma întreabă asta și răspunde la întrebări despre sex. Am dedus ca ai 13 din numele tău

| darrio2007 a răspuns (pentru alexandrualex145):

Ai dedus prost. Daca te ducea putin instalatia dintre urechi, puteai vedea varsta mea la profil. Este chiar reală.
Daca la 19 ani pui asemenea intrebare, stau si ma intreb, pe la 14 ani probabil incă credeai ca te-a adus barza.

| Stegman a răspuns (pentru alexandrualex145):

Ai 19 ani degeaba. Daca pana la varsta asta nu stii cum se poate ramane insarcinata e grav. Ar fi bine sa citesti sa te informezi sa iesi in lume si sa ti deschizi mintea si dupa sa vii cu comentare de genu la mine. Ar trebui sa ti fie rusine pentru intrebarea pusa. Data viitoare vino cu ceva inteligent nu cu intrebari de gradinita.
PS. foloseste prezervativul daca inmultesti prostia e grav.

| StefanAdam a răspuns:

Nu exista o astfel de posibilitate, e distanta prea mare oricum.

| daddysins a răspuns:

In primul rand spune i iubitei tale sa nu se mai spele cu sapun in vagin pentru ca ii poate provoca infectii, si in al doilea rand nu este posibil sa se formeze o sarcina.