| anto22 a întrebat:

Acum 2 zile am avut un contact sexual cu prietena mea de obicei faceam sex normal(vagin)protejat, Acum am incercat si sex anal neprotejat si am ejaculat inauntru exista posibilitatea ca ea sa ramana insarcinata! Va rog fara mesaje vulgare! Multumesc pentru viitoarele Raspunsuri.

8 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Nu cred ca va ramane.cel mai probabil sa isi faca un test de sarcina

| XK a răspuns:

Da, sanse existawinking

Dar totusi, cu fata aia f#ti tu? laughing nu i-se usuca atunci cand te vede? rolling on the floor

| saby26 a răspuns:

Nu doar daca sa scurs din anus spre vagin si daca apoi ati facut sex normal indiferent daca cu protectie sau fara ca astfel "ai impins la deal"spermatozoizii. daca nu nu exista nici o sansa de a ramane gravida pentru ca rectul are alt traseu decat vaginul

| Virkno a răspuns:

Nu.nu este posibil. spermatozoizii trebuie neaparat sa ajunga in uter pentru a fertiliza ovululhappy deci nu au cum. insa mai usor cu analul, poate chiar delocwinking prietena ta s-ar putea imbolnaviwinking folositi prezervativul.sau anticonceptionale sau pilula de a doua zi sau sterilet.eu stiu. insa sexul anal este periculos pentru fatasad daca tii la ea ai grija.winking

| dyyva a răspuns:

In nici un caz nu poate ramane insarcinata. ramai insarcinata doar daca sperma intra in vagin

| Feliciann a răspuns:

Nu ai nici o treaba stai fara griji din fund in pasarica nu se ducehappy Rupei fundul

| Walkingonadream a răspuns:

Daca sperma se scurge din anus si curge inspre zona vaginala, da, exista sanse ca ea sa ramana insarcinata... Aveti grija de acum...

| Reny07 a răspuns:

Pai spune-i sa isi faca un test de sarcina