| anonim_4396 a întrebat:

Dupa mine, avem o relatie perfecta, ne iubim, respectam, avem grija unul de celalalt etc. Si totusi, de ce EL ar ascunde de pe Facebook o postare in care l-am etichetat si scria,, Doi ani minunati, impreuna!

13 răspunsuri:
| Bianca1001Bia a răspuns:

De prost

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poate nu toata lumea vrea sa isi faca publica viata persoanal pe fb, eu unul personal evit orice astfel de postari

| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca nu este normal ca toata lumea sa afle intimitatile unui cuplu.Acestea oricat ar fi de frumoase si morale trebuie sa ramana strict personale.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce ai pune pe facebook ca esti intr-o relatie? De ce ar trebui sa stie intreg mapamondul?
Eu, una, ma desparteam de tine.

| Țoglă a răspuns:

Și eu sunt la fel ca el.Care-i problema?

| kyliejenner a răspuns:

Si eu evit astfel de postari. Nu e treaba nimanui ce fac doi oameni in viata lor personala happy poate nu ii place cum a iesit in poza respectiva (daca e si poza), poate nu vrea ca lumea sa stie de durata relatiei voastre. etc

| BizSinir a răspuns:

Poate ca nu vrea si nu-i place sa-si manifeste afectiunea in public big grin
Mai sunt si oameni d'astiawinking

| LoseYourMind a răspuns:

Exista 2 posibilitati:
1- nu ii place sa afiseze lucruri personale pe un site in care toti au accesul
2-el nu considera relatia atat de perfecta si clar are ceva de ascuns, ceva ce ii incurca planurile cu postarea ta!

| Țoglă a răspuns (pentru LoseYourMind):

Deja o dăm în SF la pct 2

| Anonim13912 a răspuns:

Poate dupa el nu e o relatie chiar asa de perfecta.

| Plesca_Petrica_1980 a răspuns:

Hmmmm, nu vreau sa fiu rau dar are pe cineva de pe facebook si cred ca vrea sa se ascunda parerea mea imi pare rau nu stiu ce sa zic

| MiraZyauj a răspuns:

Uite fi atent/a, si eu sunt la fel.
Eu si cu prietenul meu avem o relatie perfecta,iubire,incredere,respect,avem grija unul de celalalt si etc.
Iar eu i-am spus odata " Hai sa punem intr-o relatie pe facebook ". iar el a zis nu.
Iar eu din acel moment m-am simtit prost,am fost ingandurata si suparata. Si mereu ma intrebam, oare " Ii e rusine cu mine" Sau. mai stiu eu ce imi venea prin cap in momentul de fata.
Si i-am zis pana la urma. " iti este rusine cu mine" Si a zis Nu. Si i-am spus sa-mi zica si mie de ce nu vrea sa ne afisam oameniilor si a spus ca nu vrea sa stie lumea ce face el.
Cu toate ca parintii mei si ai lui stiu despre relatia nostra. big grin
Oricum,am fost foarte ingandurata si suparata si la un momendat am realizat dupa o intamplare care sa petrecut chiar aseara. big grin
M-am trezit ca i-a venit la unu in minte, chestia ca iubitul meu, mai are o prietena si etc. dar stiu ca nu e adevarat. Si el mi-a demonstrat asta de N ori si daca avea cred ca imi oferea mai multa indiferenta. nu credeti? Oricum,il stiu pe cel/cea care au inventat prostia asta. Si acum realizez si eu cat de proasta si toanta am fost.
Realizez ca el nu a vrut sa ne afisam lumii pentru ca, lumea va incerca sa ne desparta.
Tot timpul asta,s-a gandit la noi doi si la relatia noastra, pentru ca era convins ca cineva, va incerca sa ne desparta.
De acceia il iubesc atat de mult.
Daca era cu inca o fata, imi dadeam seama pentru ca eu stau toata ziua de vorba cu el. de fiecare data cand il sun, imi raspunde, vorbim 3-4-5 ore, ne vedem in fiecare week-end si tot asa. Vorbim extrem de mult si nu cred ca ar mai avea timp pentru asa " presupusa" iubita.
Deci, asa si la tine.
Probabil, nu vrea sa stie lumea de relatia voastra, pentru ca vor dori sa va desparte.
Respect baiatului care procedeaza la fel. big grin
Fundita?

| FloareDeFebruarie a răspuns:

Deoarece nu apare intrebarea completa, o voi scrie mai jos:
Dupa mine, avem o relatie perfecta, ne iubim, respectam, avem grija unul de celalalt etc. Si totusi, de ce EL ar ascunde de pe Facebook o postare in care l-am etichetat si scria,, Doi ani minunati, impreuna!