| AnaPisicutza a întrebat:

Dupa primul contact sexual, vaginul este negru si mai mare la exterior? As vrea sa raspunda fetele care au experienta.

Răspuns Câştigător
| Bafana a răspuns:

Bă eu cred că tu eşti retard mintal. Fata doar A INTREBAT că de aia mata cea zbîrcită există TPU.

16 răspunsuri:
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Nu este mai negru nici mai mare. OMG. Este normal, ca inainte, fiindca muschii vaginali sunt elasticiwinking

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca sa modificat ceva cel mai probabil ai facut o infectie sau ai luat o boala, lucru foarte probabil daca faci sex cu atat "pregatire" inainte

| Azre a răspuns:

Negru? N-are cum.
Inflamat poate de la o candidoză netratată, dar vine cu usturime sau mâncărime la pachet.
Vezi un medic, urgent.

| Oana92 a răspuns:

Categoric nu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei nu.straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu straight face consulta un ginecolog.

| andreiush25 a răspuns:

Wtf o.o ...ThePunkGuy34 poate a 4a oara reusesti si tu sa scrii MINTE corect big grin
Mult succes
Iar despre tine fetita draga. Cati ani ai? Ca sa stim despre ce vorbim aici.

| mel24 a răspuns:

Pai atata timp cat nu a avut loc un razboi in vaginul tau ar trebui sa fie normal ca inaintea actului sexual! laughing

| ThePunkGuy34 a răspuns:

LOL.Tu ai avut un contact sexual la varsta ta? Daomen, copii fara mite.Si nu, nu este normal si sper sa se agraveze.

| ThePunkGuy34 a răspuns:

Ai avut un contact sexual la varsta ta? Doamne ce copii fara mine.Si nu, nu este normal si sper sa se agraveze devil

| Azre a răspuns (pentru ThePunkGuy34):

Ar putea fi o tumefiere aia ce spune ea. Dar nu negru.
Copil fără părinți.

| Bafana a răspuns (pentru ThePunkGuy34):

Bă eu cred că tu eşti retard mintal. Fata doar A INTREBAT că de aia mata cea zbîrcită există TPU.

| ThePunkGuy34 a răspuns:

Doamne feri ce copii fara mine! Sa ai un contact sexual la varsta ta! Si nu, nu este normal, si sper sa se agraveze devil

| MeandYou123 a răspuns:

Huh?

| Stefanuk a răspuns:

100% nu... funda?

| Shadow275 a răspuns:

Clar NU!

| Oldskool a răspuns:

Se înnegrește, se usucă si cade daca nu folosești prezervativul. Ai mare GRIJA!