| LuckyMe28 a întrebat:

Dupa sex anal an niste secretii precum mucoasa spre galben, dar problema este ca a inceput sa ma si usture dupa sex anal. Folosim saliva pe post de lubrifiant si inainte nu ma ustura si nu aveam nimic. acum credeti ca este vreo problema? Sau inca nu este anusul vindecat si de aceea?

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sexul anal nu prea este indicat fiindca adesea da leziuni ale sfincterelor si ale mucoasei anusului. Totusi, daca il practicati, trebuie sa folositi intotdeauna prezervativ (pentru protectia amandorura) si trebuie sa o faceti cu o frecventa de maxim un raport pe luna (pentru vindecare)

| Freya1 a răspuns:

Ti-a spus cineva aici.E sperma.
De usturat posibil sa te usture pentru ca simpla saliva nu e neaparat un lubrifiant bun plus ca acolo nu te lubrifiezi singura deci posibil sa se stearga sau usuce.Altadata foloseste un lubrifiant cum trebuie.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Asa se intampla daca nu i-o sugi in mod profesionist

| HadesSs a răspuns:

Nu e sanatos sa faci sex anal prea des si dus poate ai produs vreo ruptura pe acolo de aia te ustura.

| Helpme99 a răspuns:

Daca baiatul isi da drumul in tine, atunci secretia aia este sperma.
In rest, nu prea ai cum sa ai secretii pe acolo

| Victor938 a răspuns:

Ti a spart curu£&&, mai așteaptă și tu înainte sa te spargă iarăși