| Florin66667 a întrebat:

E adevărat că fetele urate fac sex oral mai bine decât fetele frumoase?

Răspuns Câştigător
| AnemonaP a răspuns:

Aici nu e vorba cine-i mai urat sau cine-i mai frumos, nu are vreo legătura. Constă în îndemânare. Dar mai ales, cel mai bun sex oral vine de la o persoană care face asta din pura plăcere, care iubește sa faca acest lucru, nu din obligație.

| Cheo0S a răspuns (pentru AnemonaP):

"care iubește sa faca acest lucru"
Si care nu iubeste sa o suga?

| AnemonaP a răspuns (pentru Cheo0S):

Chiar intrebi asta? Sunt femei oripilate de astalaughing Nu toate o fac din placere.

| Cheo0S a răspuns (pentru AnemonaP):

Vorbesti prostii, rape fantesies, bdsm plus multe altele sunt pe primul loc femeile. Oripilate poate sa nu fie barfite ca oi ce curba e. Tare as vrea sa dau si eu de o femeie care ii place sa domine barbatul dar asta cred ca e 1 la milion.
sad

| AnemonaP a răspuns (pentru Cheo0S):

Mi-e greu sa cred sa fie oripilate de alea enumerate de tinelaughing Am auzit atâtea carora, nu de bârfă sau altele, afirmau ca, in opinia lor, este super scârbos. Cu siguranta sunt destule, stai linistit. N-ai dat tu inca de ele. Se ascund pe undeva.

12 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai faultat grav gramatica, fetele urîte fac nu face, si nu stim ce fac fetele urîte, urîte din ce punct de vedere ca ele nu se consideră urîte, toate au aere de printese si pretentii pe masura chiar daca nu sunt frumoase fizic ca fetele din Rusia sau Polonia.

| Celcestietot a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă și ai să vezi.

| Cheo0S a răspuns:

Nu. Toate fac sex oral bine, acum depinde la cui.
E prostesc sa crezi ca daca una se da incepatoare si nu stie sa o faca calumea sa o crezi, nu ii place tie.

| Roliii a răspuns:

Ce ai fumat ca vreau si eu?

| AdeLeu a răspuns:

De la ce dezaxat mintal ai auzit și asta?

| JimiTheSmen a răspuns:

Conform calculelor mele. Luand in considere 100 de femei, am observat ca 67 din cele frumoase fac bine oral, dar 33 fac aprox, ceea ce e bine. folosindune de formula putem deduce ca ratioul e de vreo 67% ca cele frumoase sa faca oral bine

| Andreas2021 a răspuns:

E adevarat dar mai bine ca fetele urate fac barbatii.

nu ma intreba de unde stiu, abia m-am eliberat si controlul judidicar nu imi permite sa dau detalii.