| anonim_4396 a întrebat:

E bine daca fac baiatul cre imi plc gelos?

Răspuns Câştigător
| thelovestory a răspuns:

Intr-un fel e bine sa il faci gelos dar doar o data si asta casa vezi daca reactioneaza! Daca il faci gelos de prea multe ori s-ar putea sa isi faca o parere cam proasta despre tine! Poti incerca dar nu in ''exces'' si asta doar ca sa vezi daca si el te place pe tine! Sper sa urmezi sfatul meu:X fundita?:*:*:*

5 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Daca sti ca ii place de tine si decat vb cu alt b e bine, dar sa te pupi cu alti sai iei in brate ca sa-l faci gelos o sa zica ca esti o c**a.
iar daca nu te place mai raw o sal pierzi

| euI a răspuns:

Nu chiar poate crede ca nu esti interesata de el si renunta la ideea xde a avea ceva cu tine

| maki11 a răspuns:

Daca nu esti cu el...clar nu. O sa-l pierzi. O sa creada ca nu-ti pasa de el, si poate daca ii placea si lui macar putin de tine, acum va renunta. DE TOT.

| MamaOmida69 a răspuns:

Pt ce sa il faci gelos?
Si nu va fi gelos decat daca te place...

| Lucian02 a răspuns:

Nu ca dupa aia se apuca de alta