| MrPayne a întrebat:

E ceva rau daca pana la 18 ani nu am avut in viata mea o prietena? Desi am avut ocazii, le-am ratat pentru ca sunt o fire mai timida. Ar trebui sa ma schimb?

Răspuns Câştigător
| ijuuuuuuu a răspuns:

Încă nu e târziu pentru a avea o prietenă.
Dacă vei mai avea ocazii, nu le rata. Fi mai îndrăzneț!

3 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Nu e absolut nici o problema, incearca sa-ti mai invingi din timiditate, fa-ti de exemplu un cont pe un site de matrimoniale, cand esti timid e mai simplu sa pornesti o conversatie din spatele tastaturii pana sa ajungi la o intalnire la o cafea. Si mai ales daca n-ai bani sau dispozitia si preferinta de a agata fete prin baruri si discoteci.

Fiecare dintre noi e mai timid, mai indraznet, undeva intre, nu trebuie sa te schimbi la 180 de grade, n-ai mai fi tu, doar sa ai mai multa incredere in tine.

| neutrino a răspuns:

Daca tu te simti bine in pielea ta, de ce sa te schimbi?

| AntoniaAndreea98 a răspuns:

Ar fi cazul, invinge-ti timiditatea...niciodata nu este tarziu sa faci acest pas in viata ta!