| dodobrainiac a întrebat:

Ar trebui sa ma simt un ratat daca n-am avut nici-o prietena pana acum si am 16 ani?

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ratatlaughing
Fac pariu ca zici asta din cauza ca fac misto colegii de tine, si probabil ti-au zis ca esti gaythinking Prostioh go on
Stai linistit ca nu esti in urma cu evenimentele deloc.Stiu ca e destul de greu sa gasesti o persoana potrivita in ziua de azi care sa nu fie parasuta si sa mai aiba si ceva in caphee hee

| Sოﺁℓε a răspuns:

Nu o sa vezi ca cu timpul o sa iti gasesc urat nu cred ca esti pentru ca fiecare prs are ceva special la el
pa pa

| ♥.Sagemix a răspuns:

Nu. Daca esti diferit, nu inseamna ca e ceva rau. tongue O sa se intample tot ce vrei, cum vrei, cand va fi timpul.
Ar fi mult mai frumos si ai avea o relatie mai frumoasa daca ai avea o prietena la care sa tii cu adevarat si sa vrei sa fiti impreuna decat sa stai cu ea doar de ochiii lumii si ca sa te simti tu mare macho. tongue ti-ai pierde timpul. thinking
Deci nu. Nu esti un ratat. Gandirea asta e produsul societatii de rahat in care traim. happy

| darrio2007 a răspuns:

Nu.Dimpotriva.Arati ca stii ce vrei.

| Alina_9354 a răspuns:

Nu! Fratele meu are 23 si nu a avut nici o prietena pana acum din cauza timiditatii asa ca mai ai timp in care sa cuceresti feteletongue

| Közmyn17 a răspuns:

Nu, nu ar trebui. Eu am 17 ani si nu am avut nicio prietena, deoarece cred ca sunt cu o fata numai daca simtim unu' pentru altu' ceva, avem niste sentimente care s ane lege intr-un fel. Nu ma bag cu uan ca asa e la moda!winking

| andreii2 a răspuns:

In nici un caz.Esti inca mic, vei gasi persoana potrivita pana la urma.winking

| MosCraciun a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa mergi pe la centura, acolo gasesti prietena la preturi de elev sau stdentbig grinbig grinbig grin

| littlegraycat a răspuns:

De ce sa te simti un ratat?
ce e rau in asta?
f multi baieti se comb cu fete pe car enici macar nu le plac doar pentru a se crede mai "cool", da nu este asa