| antria a întrebat:

E normal ca a doua zi dupa un contact sexual sa te doară foarte tare burta?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul intretinerii unui sex normal nu ar trebui sa apara nici un fel de dureri ulterioare acestea putand sa apara sa se manifeste doar dupa sexul de dezvirginare si inca in cazul celor imediat urmatoare. Un anumit disconfort sau durere s-ar putea manifesta la nivelul zonei pelviene sau a regiunii vulvo-vaginale, a zonei genitale in urma intretinerii unui sex "salbatic" sau a unuia mult prea intens ca mod de actionare/penetrare si durata. Daca durerea persista si in zilele urmatoare, unica solutie viabila ramane vizita medicala de specialitate. Multa sanatate.

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| sofisis a răspuns:

Nu.

| AdeeAdelyna83 a răspuns:

Clar NU! Eu cand am patit asa am aflat ca am chist ovarian.Nici in timpul actului sexual nici dupa aceea nu e normal sa te doara burta, acolo jos de tot.

| MSAna a răspuns:

Nup.