| andreeapop14 a întrebat:

Dupa actul sexual, este normal ca a 2 a zii sa te doara burta?

21 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Sa mor daca am inteles ceva de aici..totusi..ce s-a intamplat?

| cristiiiiiii a răspuns:

Daca ai fost virgina si a-ti facut sex ''salbatic'' se poate sa te doara laughing

| Azµre a răspuns (pentru cristiiiiiii):

Nu auzi nici nu a băgat-o laughing

| cristiiiiiii a răspuns (pentru Azµre):

Frumos atunci laughing)) se uitau unu la altu. in mintea ei: mama daca intra tot sobolanu asta in mine?

| Caddyi a răspuns (pentru cristiiiiiii):

rolling on the floor)))))))))))))))))))))))

| SecretColors a răspuns:

Depinde de cat avea''cardanu'' daca acesta ajunge pana la burta e normal sa te doaralaughing

| Densis a răspuns:

Depinde de fata/femeie si de orgnismul ei si mai ales de vagin. Daca era virgina este normal.

| Azµre a răspuns:

Câți ani ai?
Dacă actul a fost unul dur, da este posibil să ai dureri. Tot odată durerile pot apărea dacă ai ovare polichistice.
Acum răspunde-mi la întrebare câți ani ai?

| andreeapop14 explică (pentru Azµre):

Nu a fost dur..nici nu a bagat.o, fata are 15 ani.

| Azµre a răspuns (pentru andreeapop14):

Și să înțeleg că ai făcut sex, spune-mi partida a fost una dură? ai avut dureri în timpul actului? Partenerul ce vârstă are?

| Azµre a răspuns (pentru andreeapop14):

Păi atunci cum te doare burta dacă nici nu a băgat-o laughing

| andreeapop14 explică (pentru Azµre):

Da, a avut dureri foarte mari si din aceasta cauza nu l.a lasat pe baiat sa o penetreze, a incercat atat. Baiatu are 17 ani.

| unknownn a răspuns (pentru andreeapop14):

Pai cum adica a avut act sexual fara penetrare laughing?

| Azµre a răspuns (pentru andreeapop14):

Păi cum vine asta, a avut dureri nu a penetrat-o și totuși o doare burta sau zona vaginului care din ele e?

| Azµre a răspuns (pentru unknownn):

Nu vezi ca-n filme cu proști.

| andreeapop14 explică (pentru Azµre):

Cand au vrut sa faca dragoste baiatu a incercat, dar in timpu penetrari fata nu il mai lasa deoarece o durea foarte rau, si da a avut dureri dupa, nu stiu cat de mult a bagat.o dar nu foarte mult in orice caz, nu stiu sa dau detalii amanuntire deoarece nu eu am fostwinking

| Azµre a răspuns (pentru andreeapop14):

Atunci să vină respectiva să scrie ca să înțelegem ce vrea și ce o doare.

| Caddyi a răspuns (pentru Azµre):

rolling on the floor)))))))))))))))))))))))))))

| Different69 a răspuns:

Daca actul sexual a fost mai dur e normal...dar daca a fost normal...nu stiu ce sa zic. Du-te la medic.

| para001 a răspuns:

Tot ce.i posibil