| teo77 a întrebat:

E normal cand ma masturbesz inainte de a ma ejacula sa iasa un lichid transparent lipicios la fel ca sperma?

8 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Da.

| OnuOnulică a răspuns:

E normal stai liniștit.

| TheAce a răspuns:

Poti sta linistit, lichidul pre-ejuculator e perfect normal, apare la barbati. nu e nimic in neregula cu tine.

| StalkerSoul a răspuns:

Da, este lichidul preejaculator.

| KMaddieK a răspuns:

Da, e normal. E lichid preejaculator, adica apare cand te exciti.

| roxanaandreea a răspuns:

Da, este perfect normal.

| Florinel28 a răspuns:

E normal. Are rolul de lubrifiant natural numai ca in ce cantitate si cat de rapid apare probabil difera de la individ la individ. Exista si barbati care cica nu au asa ceva deloc.