| Florynutzu999 a întrebat:

Am o intrebare.Am 13 ani si inca nu mi-a dat sperma... stiti inainte sa iti dea sperma este un lichid transparent(lichid seminar) care a inceput sa fie mai lipicios..Cam in cat timp o sa se transforme in sperma? Va rog fara raspunsuri Nesimtite...
Dau Fundita.

Răspuns Câştigător
| TuRneR01 a răspuns:

Stai calm ca sperama o sa-ti dea sunt copii calora le da la 12 alti la 14 mie mi-a dat la 13 asteapta ca in timp o sa apara oricum ce faci tu cu sperma la varsta asta ca oricum nu faci s*x si nici nu cred ca vrei sa ai copii.

Pari un baiat destept din cate observ deoarece sti ce e ala lichid seminarlaughing eu nu cred ca stiam la varsta ta si vad ca sti sa te exprimi... (pe ce clasa esti de curiozitate)?

| Florynutzu999 explică (pentru TuRneR01):

In clasa a-VII-a

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Parca ai spune ca nu ti-a dat barba.

| Ea12345 a răspuns:

Esti sigur ca lichidul ala nu e chiar sperma? Ca eu asa cred.

| doc69 a răspuns:

In primul rand se numeste lichid seminal in al doilea rand sperma daca nu te masturbezi se elibereaza in somn si aceasta activitate se numeste polutie nocturna.altfel nu o sa vezi niciodata ca iti tasneste pur si simplu pentru ca pentru asta este nevoie ca glandul numit penis sa fie stimulat.iar lichidul transparentapare ca semn ca organul este pregatit de actiune ajuta la lubrifiere si atat.si......asteapta pana inveti anatomie sau pune mana si invata anatomia organelor reproducatoare ca sa pricepi ceva din tine. oricum la 13 ani ai invatat deja ceva botanica si zoologie.

| AnDr3y0o a răspuns:

E deja sperma laughing