| LolLzz a întrebat:

E o fata in clasa mea care la inceput nu o prea bagam in seama... dar dupa ceva timp incepea sa se bage in seama cu mine sa afle cate cv despre mine pe mess(inainte nici "sal" nu imi zicea)sa radem...incepe mereu cand vine langa mine zambeste oare ma place?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Clar te place!
De ce crezi ca deodata incepe sa fie interesata de tine si viata ta?
Acum,incearca si tu sa faci ceva,fata iti da semnale dragute,dar daca intarzii,se plictiseste si o va atrage un altul,mai putin timid,mai putin naiv,mai putin morocanos!
Vorbeste-i si tu,zambeste-i,cere-i pixuri,teme,fa-o sa rada si,in final, peste vreo zece zile, invit-o la o ciocolata calda si gata!

1 răspuns:
| oanaoana23 a răspuns:

Mai ai indoieli? sigur te place. daca o placi si tu, fa tu primul pas, fetele adora asta. bafta. funda?