| Sara2 a întrebat:

E o gasca de baieti la colt la mine in cartier care seara cand trec mereu comenteaza, ma simt prost, ma simt prost sa trec cu un baiat pe acolo cine stie ce comenteaza, eu ii cunosc ca sunt din cartier da nu am tangente cu ei, ce sa fac sa nu mai comenteze? (eu sunt timida si nu pot comenta nu am tupeul)

12 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Eu zic sa ii ignori. Iti zic ca si daca aveai tupeu tot nu rezolvai nimic.Cu astfel de oameni nu se poate vorbi. Singura modalitate de a se plictisi sa comenteze fara sa ii asculte nimeni este INDIFERENTA. Incearca sa ii eviti cat mai mult.

pa, pa.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Parerea mea este ca nu ai ce sa faci! Este si o vorba in popor: "Gura lumii doar pamantul o astupa". Trebuie sa-i ignori si sa te bucuri ca esti o persoana speciala, care este bagata in seama. Mai rau este sa nu te vada nimeni cu nimic deosebit! Este posibil si ca vre-unul din cei din gasca sa te placa si acesta este modul lui de a-ti atrage atentia! Treci mandra si cu fruntea sus mai departe! Faptul ca ii ignori este cea mai mare pedeapsa pe care le-o poti da! Ei, care se simt tari si mai in "haita", sunt ignorati de o fetiscana mandra! Woa!

| Zady a răspuns:

Exact uite vezi cine stie...de ce trebuie sa ii bagi in seama? ei de aia comenteaza ca vad ca te oftici, vad ca pui la suflet, ia ignora-i sa vezi daca mai spun cevabig grin

| Narfundo a răspuns:

Ai grija, nu le comenta daca nu esti bazata pe cineva care ar putea sa te scape de ei...nuht trage de fiare, bateirolling on the floor

| Stefania a răspuns:

Ignora-i!happy

| Cretaker a răspuns:

Nu'i bagi in seama.
Daca insista ii intrebi ce vor, ii saluti si pleci.
Daca sunt rromi, fugi. Bine, de fapt vroiam sa zic sa'i ataci cu un kolt. 47 sau un cutit, dar momentan nu este posibil asa ceva in Romania.

O sa fie, cat de curand...trebuie sa se termine toata smecheria, chiar daca Romania devine un loc postapocaliptic.

| CHINEZU097 a răspuns:

Baieti de cartier ce la ceri da oricum ca sai faci sa taca ia-ti si tu gasca de fete si comenteaza sa vezi ce au sa tac da ai sansa sa se bagen seama cu tine sa le faci lipeala cu alea n stiu eu asa am scapat de niste fete

| Mihai_2777 a răspuns:

Du-te la ei cu Tata sau cu un tip mai mare, se potolesc 100%

| onlymeme a răspuns:

Intoarecle o privire din aia taioasalaughing
sau comenteaza-le si tu cevahappy
dar cel mai bine ar fi sa nu-i bagi in seama sunt doar niste cocalari pana la urma nu?
laughing

| Nero_1949 a răspuns:

Timida si fara tupeu? ti-ai vauzt poza de pe id?happy tulai... timida esti, si alea de pe playboy is cam timide ce sa le faci. auzi?

| aqswdefrgthyjukilo a răspuns:

Asa patzesc si eu si nu ii bag in seaba si asta ii enerveaza si tac

| kitty223 a răspuns:

Treci pe langa ei si nu-i baga in seama, nu te uita la ei, lasa-i sa comenteze, daca nu sunt cu mult mai mari decat tine, zile ceva de genu "auzi cine vorbeste", sau pur si simplu nimic, stiu cum te simti...