| PuieMonta2002 a întrebat:

E ok abordarea "Buna, vrei sa ne cunoastem?"?

12 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cu fetele este dificil ele caută bani si baieti frumosi, daca nu ai niciuna din astea nu vei avea succes, sunt foarte rare fetele care intr-adevar te plac pentru ceea ce esti.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu. Fiindcă nu i-ai dat nici un motiv să vrea.

| PuieMonta2002 explică (pentru sadrian46):

Dacă ii place aspectu meu fizic ar trebui sa vrea, nu?

| sadrian46 a răspuns (pentru PuieMonta2002):

Păi nu, căci chiar dacă îi place, abordarea ta directă și nesărată ar putea să o facă să treacă peste. Cine abordează așa e trecut la neghiobi. Așa că ar gândi. Uite un aiurit care arată bine. Păcat de el.

| anonim_4396 a răspuns (pentru sadrian46):

Și cum ar trebui sa o abordeze? La unele fete le plac băieții direcți

| sadrian46 a răspuns (pentru anonim_4396):

La câte fete le place să fie abordate direct, hai să ne?

| anonim_4396 a răspuns (pentru sadrian46):

Asta e deja o extrema, dar e bine în abordare sa pari cât mai impunător ca bărbat, nu umil, nu gen, ca și cum ai cere un lucru, o abordare mai hotărâtă, fără a părea ca cerșești ceva, ci ceva sa obții, asta e abordarea puțin mai reusita, sa fi impunător, dar tot odată cu finețe, eleganta în asa fel sa nu para nici ea supusa. Tu ar trebui sa ști mai multe ca tu ești trecut prin multe.

| Goete a răspuns:

Cred ca daca ar fi vrut te-ar fi abordat

| ywar a răspuns:

"Vrei sa vedem un film pe bancheta din spate?"
"1, 2,3 te rog s-o iei"
"E frumoasa ca o sarbatoare"
"Ii multumesti ca s-a nascut"
"Tatal ei e electrician, ea e electrizanta". Are volti, amperi in ea.
Daca nu merge nici asa o duci la tine acasa, ii torni niste bautura pe gat si ii dai ca la mondiale.

| StefanIlAreMare a răspuns:

Nu, ce naiba

| PuieMonta2002 explică (pentru StefanIlAreMare):

De ce nu?

| StefanIlAreMare a răspuns (pentru PuieMonta2002):

E cringe boss ule incearca cf gen cf? te