| nicoleee30 a întrebat:

E posbil sa fiu insarcinata daca nu am nici greturi, nici stari de voma, nici sanii greoi, nici gust metalic in gura, ciclu mi-a intarziat doar 3 zile (el de obicei intarzie, il am de 2 ani am implinit in septembrie) si curge ff bine si nici nu s-a oprit dupa 1-2 zile. E posibil asa ceva? Mentionez ca nu am avut nici un contact sexual neprotejat(sunt virgina ) doar ca prietenul meu a avut sperma pe chiloti, a sterso cu servetele umede si s-a sters si pe maini tot cu servetele umede(mentionez ca nu cu aceleasi servetele, e ridicol ). Apoi m-a atins in zona aia dar nu prin contact direct, ci mi-a atins-o cu pantalonii pe mine.Adica numa piciorul l-a atins cu mana, in rest zona aia nu a fost atinsa direct deloc.Sunt insarcinata (mentionez ca intamplarea a fost pe data de 24 octombrie)?

Răspuns Câştigător
| MikyMi a răspuns:

Nu cred ca esti din ce spui u acolo, dar pentru linistea ta fa un test sau un control ginecologic.
Virgina nu stiu daca mai esti...chiar daca himenul e tot acolo virgina nu mai esti de la primul contact.
Nu stiu cat de bune sunt joculetele astea pe care le faceti voi, sunt sigura ca va plac, dar daca nu va doriti bebe trebuie sa fiti foarte atenti.
Multa sanatate si mult noroc in tot ceea ce faci!

1 răspuns:
| aurora50scumpika a răspuns:

Stai linistita, o fata virgina nu poate fii insarcinata!